“חלון לוגיסטי”

אנו מתמחים באספקת מעטפת שירותים העונה לצורכי הלקוח תחת קורת גג אחת, במגוון רחב של תחומים, מרגע הבנת צורך הלקוח וניתוחו ועד למתן הפיתרון הטוב ביותר והיצירתי בשטח. 

ידע וניסיון

אנו מהווים מוקד ידע מקצועי במגוון רחב של נושאים בתחום עגורני הצריח. המקצועיות מבוססת על ידע רב שנצבר לאורך השנים, מלווה בהתנסות עניפה בסוגים שונים של עגורנים, מתקני הרמה וציוד היקפי.

יחס אישי

הקשר שלנו עם הלקוחות מבוסס על יחס אישי וערבות הדדית. אנו מקפידים על תקשורת הדוקה עם הלקוחות לאורך שנים, מעורבים מאוד בצרכים ובאילוצים שלהם ומתנהלים באווירה משפחתית.

שקיפות ואמינות

אנו מאמינים בהצלחה שנובעת בראש ובראשונה מיושר ומצדקת הדרך. העבודה עם הלקוחות מתאפיינת בדרך של שיתוף בחשיבה, בניתוח ובמימוש הפיתרון המתאים ביותר עבור הלקוח. 

גישה שירותית

 אנו פועלים ככל יכולתנו למתן שירות הולם המבוסס על השגת זמינות מיטבית עבור הלקוח, לצד הקפדה על רמת בטיחות ואיכות ביצוע גבוהים.

המומחיות שלנו, השקט שלכם...!

לניסיון וידע רב שנים אין תחליף… תנו לנו למנף אתכם למעלה!

צרפתי עגורנים

“צרפתי עגורנים” הוקם ע”י שמעון צרפתי כעסק משפחתי בשנת 1980. שמעון מהווה אוטוריטה מקצועית בתחום עגורני הצריח בקרב הרשויות המקצועיות וחברות בניה מובילות בישראל.

ב-20 שנה שקדמו להקמת צרפתי עגורנים כעסק עצמאי, הוביל שמעון את צי עגורני הצריח וכלל ציודי ההרמה בחברה הקבלנית ברנוביץ דאז, תוך שיתוף פעולה הדוק עם חברת קומסקו. במסגרת שיתוף פעולה זה יובאו מצרפת לחברת ברנוביץ עגורני potain  הראשונים מסוג topkit .

כחלק מהתהליך, שמעון רכש והשביח את הידע המקצועי במסגרת השתלמויות רבות אותן עבר בחברת העגורנים potain שנחשבת, כידוע,  לאחת מהמובילות בעולם בתחום עגורני הצריח.   

כיוצא מזה, הידע המקצועי שנבנה ויושם לאורך השנים בצרפתי עגורנים, בכל הקשור לעגורני צריח ומתקני הרמה, הנו רב מערכתי, מעמיק, יסודי וייחודי במינו.

שמעון צרפתי מאושר מטעם משרד התמ”ת (מנהל הבטיחות) כ”בעל מקצוע מיומן בתחום עגורני צריח” כדרישת נוהל בדיקת עגורני צריח המיועדים ליבוא מיום 16.5.2010. בעל מקצוע מיומן בתחום עגורני צריח רשאי לבצע בדיקה מקדימה לעגורן צריח המיועד ליבוא בהתאם לנוהל הנ”ל.

מעבר לידע המקצועי הרב שנצבר בעסק, חרטנו על דגלנו לאורך השנים סגנון עבודה ייחודי מול לקוחותינו. אנו מתאפיינים ביחסים אישיים והדוקים מאוד עם הלקוחות, היחס הנו משפחתי ומבוסס על אמון, שקיפות, התחשבות, אכפתיות ומעל הכל ערבות הדדית. כל אלה מהווים נר לרגלנו וסמן ימני לכל פעולותינו. אנו מטפחים את קשרי הלקוחות שלנו ומשמרים אותם לאורך זמן.

בנוסף, לאורך השנים פעלנו לשמור ולפתח קשרי עבודה הדוקים עם קולגות מקצועיות בישראל ובמקביל ייצרנו קשרי עבודה ענפים עם ספקים בתחום עגורני הצריח מהחברות המובילות בעולם.

אנו פועלים בתחום עגורני צריח ומתקני הרמה בכל הארץ בקרב לקוחותינו ומספקים את השירותים  הבאים:

  • אחזקה: הרכבה, פירוק, תיקון, טיפול מונע, שיפוץ, הכנה לטסט מטעם משרד העבודה
  • מכירות : עגורני צריח ומעליות (מהארץ ומחו”ל), ציוד הרמה נלווה
  • השכרה : השכרת עגורנים לפרוייקטי בניה
  • ייעוץ : מתן ייעוץ מקצועי ללקוחות בכל הקשור למיקום עגורן וביסוסו באתר הבניה
  • אספקת חלקי חילוף : אספקת חלקי חילוף חדשים ומשופצים לעגורני צריח ומתקני הרמה מכל הסוגים
  • ליווי מקצועי : לקוחותינו זוכים לליווי מקצועי אישי לאורך כל הפרוייקט

אנו מקפידים על מתן שירות בהתאם לכללי הבטיחות בעבודה בגובה תוך חתירה להשגת זמינות ואמינות מירבית לכלים המתוחזקים על ידנו.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו.

היסטוריה

1980
הקמת צרפתי עגורנים כעסק עצמאי

1970-1980
הובלת כלל המערך הטכני בחברת הבניה “ברנוביץ” (צי עגורני צריח, מתקני הרמה, טרקטורים, גנרטורים ועוד..)

1968-1970
אחריות על ציוד ההרמה והעגורני צריח בחברת הבניה “אודוין ניר”

בין לקוחותינו

סגירת תפריט
דילוג לתוכן