שירות איכותי ואמין

שירות מבחינתנו זה ערך ולא סיסמא…!

אנו חותרים למתן שירות המבוסס על איכות הביצוע, תוך הקפדה על כללי הבטיחות ומכוונים להשגת זמינות ואמינות מירבית של הכלים המתוחזקים על ידנו.

הרכבה ופירוק

אנו עוסקים בהרכבות ופירוקים של עגורני צריח מזה כ 40 שנה. הצוותים שלנו מנוסים מאוד ומוכשרים לעבודה בגובה תוך הקפדה יתרה על כללי הבטיחות. בטרם ביצוע העבודה אנו נוהגים לקיים סיור מקדים בשיתוף עם מנהל ומהנדס האתר לטובת הכרת תנאי השטח , המגבלות הקיימות, היבטי בטיחות ותיאום פרטני.

תיקון

אנו מנוסים בביצוע ככל סוגי התיקונים: חשמליים, אלקטרוניים ומכניים. השירות ניתן בכל רחבי הארץ ולכל סוגי העגורנים, ישנים וחדשים כאחד. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מיטב בעלי המקצוע מבתי המלאכה המובילים בארץ בכל הנוגע לליפוף מנועים חשמליים, טיפולים מכניים וחשמליים למנועים, תיקון, שיפוץ וחידוש ארונות חשמל ועוד.

בדיקה לפני רכישה

בדיקה לפני רכישת עגורן הנה חשובה ביותר והכרחית. בפרט לאור העובדה שבשוק הישראלי פעילים עגורנים משנתונים ישנים (בחלקם הנכבד אף משנות ה- 80). אנו מספקים שרות בדיקת עגורן טרם רכישה בארץ או בחו”ל. אנו מורשים מטעם משרד העבודה לבצע את הבדיקה בחו”ל טרם ייבוא העגורן ואנו נותנים שירות זה גם בארץ ללקוחות המעוניינים לרכוש עגורנים משומשים מקומיים. ברשותנו ידע רב בשנתונים הישנים לצד הכרה מעמיקה של הדגמים החדשים בשוק. הבדיקה וההכוונה שלנו מהוות פוטנציאל לחיסכון כספי שאינו מבוטל. 

הכנה לטסט

אנו מספקים שירות הכנה לקראת בחינת בודק מוסמך מטעם משרד העבודה לעגורני צריח (טסט). כידוע טסטים לעגורנים מבוצעים אחת לחצי שנה ולאחר כל הקמה של עגורן. אנו מבצעים תהליך בדיקות סדור המוודא את תקינות העגורן מבחינה מכנית וחשמלית לתפעול תקין ובטיחותי. אנו נטפל בתיקון הליקויים במידה ויימצאו, נתאם את הגעת הבוחן המוסמך לאתר ונוביל את תהליך בדיקת העגורן עד למתן האישור מטעם הבודק המוסמך להפעלת העגורן לעבודה סדירה באתר הבניה.

חלפים

אנו מספקים חלקי חילוף מכניים, חשמליים ואלקטרוניים חדשים ומשופצים עבור כלל סוגי העגורנים.

יש באפשרותנו לבצע ייבוא מזורז לחלקי חילוף מקוריים מחו”ל בהתאם לצורכי הלקוח. 

ייעוץ

אנו מספקים שירותי ייעוץ בכל הנוגע למיקום האופטימלי של עגורן באתר הבנייה וביסוסו. ייעוץ זה ניתן בהתאם להנחיות היצרן הנוגעות לדגם העגורן המותקן ונתוניו. תהליך זה מבוצע בשיתוף הדוק עם מהנדס הבניין של האתר שיוביל הלכה למעשה בהמשך את מימוש ביסוסו של העגורן לפני הקמתו.

המומחיות שלנו, השקט שלכם...!

לניסיון וידע רב שנים אין תחליף… תנו לנו למנף אתכם למעלה!

צור קשר

מלא פרטים ואנחנו נחזור אליך עם הצעת מחיר אטרקטיבית:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן