בדיקה לפני רכישה

בדיקה לפני רכישת עגורן הנה חשובה ביותר והכרחית. בפרט לאור העובדה שבשוק הישראלי פעילים עגורנים משנתונים ישנים (בחלקם הנכבד אף משנות ה- 80). אנו מספקים שרות לבדיקת עגורן טרם רכישה בארץ או בחו”ל. אנו מורשים מטעם משרד העבודה לבצע את הבדיקה בחו”ל טרם ייבוא העגורן ואנו נותנים שירות זה גם בארץ ללקוחות המעוניינים לרכוש עגורנים משומשים מקומיים. ברשותנו ידע רב בשנתונים הישנים לצד הכרה מעמיקה של הדגמים החדשים בשוק. הבדיקה וההכוונה שלנו מהוות פוטנציאל לחיסכון כספי שאינו מבוטל. 

בדיקת מנוע עגלה

בדיקת מנוע סיבוב

בדיקת מנוע הרמה

המומחיות שלנו, השקט שלכם...!

לניסיון וידע רב שנים אין תחליף… תנו לנו למנף אתכם למעלה!

“חלון לוגיסטי”

אנו מתמחים באספקת מעטפת שירותים העונה לצורכי הלקוח תחת קורת גג אחת, במגוון רחב של תחומים, מרגע הבנת צורך הלקוח וניתוחו ועד למתן הפיתרון הטוב ביותר והיצירתי בשטח. 

ידע וניסיון

אנו מהווים מוקד ידע מקצועי במגוון רחב של נושאים בתחום עגורני הצריח. המקצועיות מבוססת על ידע רב שנצבר לאורך השנים, מלווה בהתנסות עניפה בסוגים שונים של עגורנים, מתקני הרמה וציוד היקפי.

יחס אישי

הקשר שלנו עם הלקוחות מבוסס על יחס אישי וערבות הדדית. אנו מקפידים על תקשורת הדוקה עם הלקוחות לאורך שנים, מעורבים מאוד בצרכים ובאילוצים שלהם ומתנהלים באווירה משפחתית.

שקיפות ואמינות

אנו מאמינים בהצלחה שנובעת בראש ובראשונה מיושר ומצדקת הדרך. העבודה עם הלקוחות מתאפיינת בדרך של שיתוף בחשיבה, בניתוח ובמימוש הפיתרון המתאים ביותר עבור הלקוח. 

גישה שירותית

 אנו פועלים ככל יכולתנו למתן שירות הולם המבוסס על השגת זמינות מיטבית עבור הלקוח, לצד הקפדה על רמת בטיחות ואיכות ביצוע גבוהים.

צור קשר

מלא פרטים ואנחנו נחזור אליך עם הצעת מחיר אטרקטיבית:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן